O Nas

IPO Doradztwo Kapitałowe to spółka doradcza, która działa na rynku kapitałowym od 2005 r.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu transakcji na rynku kapitałowym w formie emisji akcji oraz obligacji, zarówno poprzez ofertę publiczną jak i niepubliczną. Przygotowujemy spółki do debiutów giełdowych (IPO) zarówno na rynku NewConnect, jak i na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych.

Od 19 września 2007 r. jesteśmy Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect, a od 4 czerwca 2012 r. jesteśmy Autoryzowanym Doradcą Catalyst. W 2021 r. funkcja Autoryzowanego Doradcy została wydzielona do spółki zależnej EQ1 sp. z o.o.

Doradzamy spółkom notowanym na rynku regulowanym oraz na rynku NewConnect w wypełnianiu obowiązków informacyjnych i prowadzeniu relacji inwestorskich. Dostosowujemy działanie spółek publicznych do wymogów Rozporządzenia MAR. Współpracując ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych posiadaliśmy status SEG MAR Partnera oraz SEG ISR Partnera.

Nasza misja to wspieranie przedsiębiorstw w pozyskaniu korzystnego finansowania na rynku kapitałowym oraz zapewnienie pełnej obsługi dla podmiotów na każdym etapie rozwoju – od start-upów po spółki z indeksu WIG20.

Kadra Zarządzająca

Łukasz Piasecki

Prezes Zarządu

Iwona Marcinkowska

Dyrektor Działu
Ofert Papierów Wartościowych

Daniel Szeląg

Dyrektor Działu
Obowiązków Informacyjnych